ответ:Газ об'ємом 2,24 дм3 має масу 4,4 м вкажіть формулу даного газу., б) СО 2,
2. Ступені окислення атомів кисню в сполуках, формули яких CL2O7, H2O2, O2, відповідно рівні:
в) -2, -1, +2;
3. Яка кислота відповідає сірка(IV) - оксид:
б) H2SO3
4. при взаємодії речовин якої пари не утворюється нова сіль :
б) основний оксид + сіль;
5. Прискорити протікання хімічної реакції, рівняння якої CaCO3=CaO = CO2, можна при:
а) нагріванні
6. Яке число атомів міститься у фосфорній кислоті масою 1,00 г:
а) 6,14 * 10^21
7.До розчину, що містить КОН хімічною кількістю 3 моль, прилили розчин, що містить сірчану кислоту хімічною кількістю 2 моль. Забарвлення лакмусу в отриманому розчині:
б) Червона
8. Вкажіть речовину, яка не є рідиною при кімнатних умовах:
г) H3PO4
9. Вкажіть формулу речовини, що має молекулярну кристалічну структуру в твердому вигляді:
M р-ра = 1,14*1000=1140 г m(H2SO4)=0,2*1140=228 г n=m\M M(H2SO4)=98 г\моль n(H2SO4)=228\98=2,327 моль В молекуле серной кислоты содержится: Z=50 e=50 N=50 n(Z)=n(e)=n(N)=50*2,327=116,35 моль - количества элементарных единиц в серное кислоте, содержащейся в растворе;
n(H2O)=(1140-228)\18=50,667 моль В молекуле воды содержится: Z=10 e=10 N=10 n1(Z)=n1(e)=n1(N)=50,667*10=506,67 моль - количества элементарных единиц в воде, содержащейся в растворе. n(Z)=n(e)=n(N)=116,35+506,67=623,02 моль N=n*Na Na=6,02*10²³ моль⁻¹ N(Z)=N(e)=N(N)=6,02*10²³*623,02=3750,58*10²³=3,75*10²⁶ частиц
ответ:Газ об'ємом 2,24 дм3 має масу 4,4 м вкажіть формулу даного газу., б) СО 2,
2. Ступені окислення атомів кисню в сполуках, формули яких CL2O7, H2O2, O2, відповідно рівні:
в) -2, -1, +2;
3. Яка кислота відповідає сірка(IV) - оксид:
б) H2SO3
4. при взаємодії речовин якої пари не утворюється нова сіль :
б) основний оксид + сіль;
5. Прискорити протікання хімічної реакції, рівняння якої CaCO3=CaO = CO2, можна при:
а) нагріванні
6. Яке число атомів міститься у фосфорній кислоті масою 1,00 г:
а) 6,14 * 10^21
7.До розчину, що містить КОН хімічною кількістю 3 моль, прилили розчин, що містить сірчану кислоту хімічною кількістю 2 моль. Забарвлення лакмусу в отриманому розчині:
б) Червона
8. Вкажіть речовину, яка не є рідиною при кімнатних умовах:
г) H3PO4
9. Вкажіть формулу речовини, що має молекулярну кристалічну структуру в твердому вигляді:
а) KCI
10. Який газ підтримує Gorenje:
m(H2SO4)=0,2*1140=228 г
n=m\M
M(H2SO4)=98 г\моль
n(H2SO4)=228\98=2,327 моль
В молекуле серной кислоты содержится:
Z=50
e=50
N=50
n(Z)=n(e)=n(N)=50*2,327=116,35 моль - количества элементарных единиц в серное кислоте, содержащейся в растворе;
n(H2O)=(1140-228)\18=50,667 моль
В молекуле воды содержится:
Z=10
e=10
N=10
n1(Z)=n1(e)=n1(N)=50,667*10=506,67 моль - количества элементарных единиц в воде, содержащейся в растворе.
n(Z)=n(e)=n(N)=116,35+506,67=623,02 моль
N=n*Na
Na=6,02*10²³ моль⁻¹
N(Z)=N(e)=N(N)=6,02*10²³*623,02=3750,58*10²³=3,75*10²⁶ частиц