В
Все
Б
Биология
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
А
Алгебра
Р
Русский язык
О
ОБЖ
И
История
Ф
Физика
Қ
Қазақ тiлi
О
Окружающий мир
Э
Экономика
Н
Немецкий язык
Х
Химия
П
Право
П
Психология
Д
Другие предметы
Л
Литература
Г
География
Ф
Французский язык
М
Математика
М
Музыка
А
Английский язык
М
МХК
У
Українська література
И
Информатика
О
Обществознание
Г
Геометрия
valeraKRUT05
valeraKRUT05
21.09.2022 00:37 •  Қазақ тiлi

Эссэ на тему "Қазақстан —ұлы мекен"

Показать ответ
Ответ:
Sofwork
Sofwork
20.03.2020 14:11

Схема фонетического разбора слова

Орфографическая запись слова.

Деление слова на слоги и место ударения.

Возможность переноса.

Фонетическая транскрипция слова.

Характеристика всех звуков по порядку (мягкость звука обозначается апострофом ([_’]):

(буква) — звук [ ] — согласный, звонкий/глухой/сонорный (парный/непарный), твёрдый/мягкий (парный/непарный);

(буква) — звук [ ] — гласный, ударный/безударный.

(буква) — не имеет звука [-]

Количество звуков и букв.

Случаи несоответствия звука букве.

(про такого ақына нету информации)

0,0(0 оценок)
Ответ:
ypinkers0
ypinkers0
20.03.2020 14:11

Мұғалім: Толеубаева Самал Жақсылыққызы

Астана қаласы Білім басқармасы «№ 66 мектеп-лицей» мемллекеттік мекемесі

Сабақтың мақсаты:

1.Білімділік: Оқушыларды оқыған повесть бойынша мазмұнын меңгере отыра, кейіпкерге мінездеме беруге, салыстыруға, олардың бейнесін аша білуге алған білімін қолдана білуге үйрету.

2.Дамытушылық: Әр баланың сезіміне ерік бере отырып, іздену, хат жазу, түрлі жағдаяттарды шешу арқылы шығармашылық қабілетін арттыру.

3.Тәрбиелік: Оқушыларды өзінің және өзгенің бойындағы жағымды –жағымсыз жақтарын көре отырып, ажырата отырып, ұстаз еңбегін бағалап, айналасындағылармен жақсы қарым-қатынаста бола білуге, адамгершілікке тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: талдау, шығармашылық сабақ.

Сабақтың әдісі: іздену, сұрақ-жауап, ой шақыру, салыстыру, шығармашылық жұмыс.

Қолданылатын көрінекіліктер: Интерактивті псевдоголографиялық тақта, Б.Соқпақбаевтың “Менің атым Қожа” кітабы, Абдолла Қарсақбаевтың “Менің атым Қожа және Еркін Рахышевтің “Менің де атым Қожа” фильмінен үзінді, слайд арқылы кесте, тірек сызба.

Сабақтың барысы

І.Қызығушылықты ояту: Сергіту сәті «Сезмді ояту»

ІІ.Мағынаны тану:

1. Бұл қай сәт?

2. Ой тастау

3. Іздену

4. Салыстыру

ІІІ.Ой толғаныс:

1. Тест

2. Ой толғау. Шығармашылық жұмыс

І. Ұйымдастыру кезеңі: Оқушыларды сабаққа ынталандыру, кітап, дәптер, қажетті құрал-жабдықтарын дайындату, бағалау парағын тарату.

Кіріспе сөз: Өткен сабағымызда Бердібек Соқпақбаевтың балалардың мектеп өмірімен тығыз байланысты «Менің атым-Қожа» атты повесін оқыған болатынбыз. Негізінен автор 8 жасынан шешесінен айырылып жетім қалады. Балалық шағы колхоздастырудың алғашқы қиын жолдарында өткенін біз білеміз. Кейін шығармашылықпен айналысып, көптеген еңбектерін бізге мұра етті. Соның бірі-«Менің атым- Қожа» повесі. 1963 жылы бұл шығарма желісімен түсірілген «Менің атым Қожа» Абдолла Қарсақбаевтың алғашқы көркем фильмі еді. Бұл туынды сол кезде 37 жаста болған режиссерді әлемге танытты. 1967 жылы Францияның атақты Канн халықаралық фестивалінде режиссерлік шеберлігі үшін бас жүлдені жеңіп алды. Бұл қазақ киносының сол кездегі үлкен жетістігі болды.

І.Қызығушылықты ояту: Сергіту сәті «Сезмді ояту»

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Қазақ тiлi
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота