В публицистика на соченение Т.Морда и вообще на первые утопии иногда возлагают ответственность за развитие коммунистических идей и попытки уже в XXвеке осуществить их на практике .Выскажите свое мнение по этому поводу
семейную пару с детьми, которая пытается от лавы, а на первом плане женщина прижимает к себе дочерей… Рядом с ней — христианский священник, который уже вверил свою судьбу Богу и оттого спокоен. В глубине же картины мы видим языческого римского священника, который пытается унося ритуальные ценности. Здесь Брюллов намекает на падение античного языческого мира римлян и наступление христианской эпохи.
скорее всего на стала символичной для русской культуры по тому , что семье очень страшно и у всех наворачиваются слезы
ИНТЕРЕСНЫЙ ФАКТ:
на верхнем плане изображена рука , которая хочет достать упвшую монетку
УРОК 39. ПОБУТ, ТРАДИЦІЇ, ГОСПОДАРСТВО ДАВНІХ ГРЕКІВ
Мета: дати уявлення про побут і повсякденне життя стародавніх греків, сформувати уявлення про економіку; вдосконалювати навички роботи з інформативними текстами, розвивати психологію співпраці; сприяти засвоєнню нових понять «економіка», «гімназія», «туніка», «гімантій», «тронос».
в глаза бросается:
семейную пару с детьми, которая пытается от лавы, а на первом плане женщина прижимает к себе дочерей… Рядом с ней — христианский священник, который уже вверил свою судьбу Богу и оттого спокоен. В глубине же картины мы видим языческого римского священника, который пытается унося ритуальные ценности. Здесь Брюллов намекает на падение античного языческого мира римлян и наступление христианской эпохи.
скорее всего на стала символичной для русской культуры по тому , что семье очень страшно и у всех наворачиваются слезы
ИНТЕРЕСНЫЙ ФАКТ:
на верхнем плане изображена рука , которая хочет достать упвшую монетку
Объяснение-сделай мой ответ лучшим
Объяснение:
Розробки уроків
Підручники
Відео
Атласи
Реферати
Книги
VDO.AI
Розробки уроків 6 клас
УРОК 39. ПОБУТ, ТРАДИЦІЇ, ГОСПОДАРСТВО ДАВНІХ ГРЕКІВ
Мета: дати уявлення про побут і повсякденне життя стародавніх греків, сформувати уявлення про економіку; вдосконалювати навички роботи з інформативними текстами, розвивати психологію співпраці; сприяти засвоєнню нових понять «економіка», «гімназія», «туніка», «гімантій», «тронос».
Тип уроку: комбінований.
Обладнання: атлас, інформативні тексти, ілюстративний матеріал.
ХІД УРОКУ
І. Актуалізація знань
Історичний диктант
1. Вищий посадовець в Афінах. (Стратег)
2. Як називалася рада знаті в Афінах? (Ареопаг)
3. Хто в афінській державі сплачував податок за право проживати в цьому полісі? (Купці-переселенці)
4. Грецький скульптор, друг Перікла, автор статуї Зевса. (Фідій)
5. Що означає поняття «демократія»? (Влада народу)
6. Що грецькою означає слово «стратег»? (Воєначальник)
7. Афінський мудрець, вчитель і друг Перікла. (Анаксагор)
8. Демос — це ... (народ).
9. Хто ввів оплату посадовцям? (Перікл)
10. Які посадовці в Афінах обиралися долею? (Судді суду присяжних)
11. Кому був присвячений храм Парфенон? (Богині Афіні)
12. Хто мав громадянські права в Афінах