задача. Кіт масою 3 кг, полюючи на птахів, стрибає за пташкою горизонтально з балкона другого поверху, розташованого нависоті 4,5 м від поверхні Землі. Визначте швидкість кота в момент приземлення. (рішення на окремому листку, прислати фото)
1.)13,5 м/с
2.)9,5 м/с
3.)6,75 м/с
2.Які зміни енергії відбудуться на першому етапі руху м’яча, що падає з третього поверху?
1.)Потенціальна енергія зменшується, кінетична зростає
2.)Внутрішня енергія зменшується, потенціальна зростає
3.)Кінетична енергія зменшується, внутрішня зростає
4.)Кінетична енергія зменшується, потенціальна зростає
3.Формула для обчислення кінетичної енергії тіла. *
Ek + Ep = const - Вариант 1
Ep = mgh - Вариант 2
Ek = mv^2/2 - Вариант 3
4.Сталева куля рухається зі швидкістю 9 м/с, а свинцева куля такого самого радіуса- зі швидкістю 6 м/с. Яка з куль має більший імпульc ?
1.) Свинцева
2.) Стальна
3.) Кулі імпульсу не мають
4.) Однаковий
5.Два літаки однакової маси летять на однаковій висоті. Швидкість другого літака в 1,5 раза більша за швидкість першого. У якого літака більша потенціальна енергія?
1.)однакова
2.)у першого більша
3.)у другого більша
4.)немає правильної відповіді
6.Яка одиниця вимірювання механічної енергії?
1.)кг·м/с
2.)кг
3.)Н/м
4.)Дж
7.Які перетворення енергії відбуваються під час польоту м'яча від землі до верхньої точки підйому?
1.)В початковий момент польоту Ек=0 , а Ер=max . Під час польоту м’яча його кінетична енергія зменшується, а потенціальна енергія збільшується і у верхній точці підйому Ек=max , а Ер=0.
2.)В початковий момент польоту Ек=0 , а Ер=0 , а . Під час польоту м’яча його кінетична енергія зменшується, а потенціальна енергія збільшується і у верхній точці підйому Ек=max, а Ер=max.
3.)В початковий момент польоту Ек=max , а Ер=0. Під час польоту м’яча його кінетична енергія зменшується, а потенціальна енергія збільшується і у верхній точці підйому Ек=0 , а Ер=max.
8.У замкненій системі тіл векторна сума імпульсів тіл до взаємодії дорівнює векторній сумі імпульсів тіл після взаємодії. *
1.)Механічна енергія
2.)Закон збереження імпульсу
3.)Закон збереження механічної енергії
4.)Реактивний рух
Дано:
V=100 см³=0,0001 м³.
p₁=800 кг/м³ (Плотность керосина из таблицы).
p₂=2700 кг/м³ (Плотность алюминия из таблицы).
g=10 м/с² (ускорение свободного падения)
Найти: m
1) Найдем массу керосина: m₁=V*p₁=0,0001*800=0,08 кг.
2) Масса алюминиевого тела: m₂=V*p₂=0,0001*2700=0,27 кг.
3) Сила тяжести тела по первому закону Ньютона: Fт=m₂*g=0,27*10=2,7 Н.
4) Сила тяжести от керосина: Fк=m₁*g=0,08*10=0,8 Н.
5) Равнодествующей Fравн этих сил равна:
Fравн=Fт-Fк=2,7-0,8=1,9Н.
6) Масса тела: m=Fравн/10=1,9/10=0,19 кг = 190 г.
ответ: m=190 г.
1) Ускорение автомобиля найдем по формуле: a=(V₂-V₁)/t₁=(25-33)/5=-1,6 м/с (знак "минус" указывает на то, что движение равнозамедленное, что мы видем и в условии задачи)
2) Найдем перемещение автомобиля за это время: S=V₁t₁+(at₁²)/2=33*5+(-1,6*5²)/2=165-40=125 м.
3) Найдем время, за которое автомобиль проедет тоже расстояние со скорость V₃=35 м/с:
t₂=S/V₃=125/35=3,57 с.
4) Найдем силу, действующую на автомобиль:
F=m*a+m*g=2000*(-1,6)+2000*10=-3200+20000=16800 Н=16,8 Н.
5) Найдем работу, совершаемую автомобилем: A=F*S=16800*125=2100000 Дж=2,1 МДж.
6) Мощность автомобиля равна: P=A/t₂=2100000/3,57=588235,3 Вт ≈ 588,2 кВт.
ответ: P=588,2 кВт.