Трамвай за 10 с замедляет движение с 20 м/с до 10м/с.Рассчитайте для трамвая. 1 Ускорение торможения 2 Перемещения трамвая за 10с 3 Скорость через 6 с после начала торможения
Дано:m=1000т= 10кгm=1г= кгN= 2,6*10 h-?Для знаходженняскільки енергії виділяється при розпаді 2,6 *10 ядер Урану складемо пропорцію:1ядро - 200 МеВ2,6 *10 ядер - х МеВТоді використавши основну властивість пропорціїотримаємо:Х=200*2.6*10 =520* 10МеВ=520*10 еВ.Перетворивши електронвольти у джоуліотримаємо таку енергію.1еВ - 1.6*10 Д ж;520*10 еВ - х Дж;Х=832*10Дж.Застосувавши формулу для обчисленняпотенціальної енергії тіла піднятого на деяку висоту отримаємо: Відповідь: Отже, кам’яну брилу масою 1000т можна підняти зарахунок енергії, що виділяється врезультаті радіоактивного розпаду 1г урану на висоту 8320м , або більше 8 км.
1/R∑=1/R123+1/R4=1/78+1/12=12+78/936=90/936 R∑=936/90=10.4 Om
I0=U/R∑=36/10.4=3.46 A
I4=U/R4=36/12=3 A
I123=U/R123=36/78=0.46 A I0=I123+I4=3+0.46=3.46
U1=I123*R1=0.46*60=27.6V
U2=I123*R2=0.46*15=6.9V
U3=I123*R3=0.46*3=1.38V I 1=I2=I3=0.46A U3=1.38V
Общий ток (3,46) в этой схеме пошёл по двум ветвям :по верхней и нижней , и сила тока всегда больше там , где меньшее сопротивление(R4) а напряжение в обоих ветвях одинаковое., в верхней ветви сопротивления включены последовательно, поэтому падение напряжения на каждом сопротивлении будут разные, ток в ветви одинаковый , сопротивления разные ,напряжения на сопротивлениях будут разные.
Дано:m=1000т= 10кгm=1г= кгN= 2,6*10 h-?Для знаходженняскільки енергії виділяється при розпаді 2,6 *10 ядер Урану складемо пропорцію:1ядро - 200 МеВ2,6 *10 ядер - х МеВТоді використавши основну властивість пропорціїотримаємо:Х=200*2.6*10 =520* 10МеВ=520*10 еВ.Перетворивши електронвольти у джоуліотримаємо таку енергію.1еВ - 1.6*10 Д ж;520*10 еВ - х Дж;Х=832*10Дж.Застосувавши формулу для обчисленняпотенціальної енергії тіла піднятого на деяку висоту отримаємо: Відповідь: Отже, кам’яну брилу масою 1000т можна підняти зарахунок енергії, що виділяється врезультаті радіоактивного розпаду 1г урану на висоту 8320м , або більше 8 км.
Відповідь:
Пояснення:
R123=60+15+3+=78Om
1/R∑=1/R123+1/R4=1/78+1/12=12+78/936=90/936 R∑=936/90=10.4 Om
I0=U/R∑=36/10.4=3.46 A
I4=U/R4=36/12=3 A
I123=U/R123=36/78=0.46 A I0=I123+I4=3+0.46=3.46
U1=I123*R1=0.46*60=27.6V
U2=I123*R2=0.46*15=6.9V
U3=I123*R3=0.46*3=1.38V I 1=I2=I3=0.46A U3=1.38V
Общий ток (3,46) в этой схеме пошёл по двум ветвям :по верхней и нижней , и сила тока всегда больше там , где меньшее сопротивление(R4) а напряжение в обоих ветвях одинаковое., в верхней ветви сопротивления включены последовательно, поэтому падение напряжения на каждом сопротивлении будут разные, ток в ветви одинаковый , сопротивления разные ,напряжения на сопротивлениях будут разные.